MİRAÇ HALI YIKAMA FABRİKASI - Gaziantep Halı Yıkama

+Sitene Ekle
 
 

Miraç Halı Yıkama

 

Halı Fiyatını Hesaplamak

İçin Tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Google+

Halı yıkamada hijyenin ve müşteri memnuniyetinin, hatta halı temizliğine etki edecek sağlığın ne derecede önemli olduğunun bilincindeyiz.

FABRİKAMIZDAKİ MEVCUT EKİPMANLARIMIZ:

 

* Tam Otomatik Alt Yıkamalı, Çitileme-Gelberili 6 adet döner fırçalı Yıkama Makinesi

 


 

MİRAÇ HALI YIKAMA FABRİKASINDA TAM OTOMATİK MAKİNELERLE YIKANAN HALILARINIZ:

TERTEMİZ, HİJYENİK, İLK GÜNKÜ GİBİ TERTEMİZ OLUR...

 


 

* Tam Otomatik Yorgan - Battaniye Yıkama Makinesi

 

Yorgan Yıkama Makinesi

 

YORGAN - BATTANİYE VE ÇARŞAFLARINIZ EL DEĞMEDEN

ÇAMAŞIR MANİKEMİZDE YIKANARAK PIRIL PIRIL OLUR...

 


 

* Tam Otomatik Halı Sıkma Makinesi

Sıkma Makinesi


 

* Ücretsiz Servis Hizmeti

 

Servis

 


Miraç Halı Yıkama Fabrikası olarak, tüm teknik donanıma sahip olmasının yanında halı temizliğinde kullanılan tüm temizlik ürünlerinde en seçkin markaları tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliğinde, Seçkin Halı Yıkama Firmalarının kullandığı, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ERA 111 Naturemax Halı Şampuanı kullanılmaktadır.

 

Halılarınız tüm hijyen esaslarına göre yıkanmaktadır. Halı yıkama operasyonunda çalışan tüm ekibimiz gerekli tüm halı yıkama tekniği hususunda eğitimlerini tamamlamış, kalifiye kişilerden oluşmaktadır.

Halınızı yıkatırken dikkat etmeniz gereken hususlar:

* Öncelikle halınızın nerede yıkandığı,

* Yıkama sistemi; başka halıyla aynı anda ve ortamda üst üste yıkanmadığından emin olmak,

* Kullanılan deterjanın yapısı sağlık kurallarına uygun olması,

* Durulama ve kurutma alanlarının hijyenik bir ortam olması, gereksinimlerinin hepsinin tam olduğundan emin değilseniz halınızı teslim etmeyiniz.


HALILARINIZ NASIL YIKANIYOR

* Sipariş Alma: Sipariş alınarak, Bilgisayar ortamında Halı Sipariş Programına kaydedilir. Servis Ekibine liste olarak verilerek, halılarınız Görevli Elemanlarımızca, ALINDI MAKBUZU verilerek teslim alınır. Böylelikle; bir ihtilaf halinde elinizde alındı makbuzunuz bulunmaktadır.

Halılar; Kapıdan Alınıp Teslim Edilmektedir. Yerden Halı Toplama Yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Size makbuz vermeyen, sözüm ona kendilerini firma olarak takdim eden merdiven altı Fasoncu Yıkamacılara karşı dikkatli olunuz ve HALINIZI KATİYEN VERMEYİNİZ. Çünkü, bir çok mağdurlarla karşılaşmaktayız ve halısını kime verdiğini bile bilememektedir.

FASONCU HALI YIKAMACIYI NASIL TANIRIM ? TIKLAYIN ÖĞRENİN...

* Yıkama İşlemi: Halılarınız, hijyenik ortamda, Tam Otomatik Son Sistem Makinelerimizde yıkanarak, durulama, sıkma, kurutma, paketleme ve son kontrol aşamalarından geçirilirek, Bilgisayar ortamındaki Müşteri  Sipariş Sayfanıza kaydedilir.

LEKELER: Halılar yıkama aşamasında ve sonrasında kontrol edilerek, var olan lekelere, özel leke çıkarıcı ilaçlarımızla müdahale edilmekte ve çoğunlukla başarılı sonuçlar alınmaktadır. Ancak, bu müdaheleye rağmen, halı üzerinde kalan lekelerden dolayı Firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

* Teslimat: Teslimata hazır durumdaki halılarınızı teslim etmek için, öncelikle sistemimizdeki kayıtlı telefon numarasından Müşteri aranarak, ONAY alınır. Akabinde, İlgili Servis Ekibine teslim edilir ve Adresinize ulaştırılır. İrtibat sağlanamayan Müşterimizin cep numaralarına Sistemimiz üzerinden uyarı mesajı gönderilerek, Fabrikamızı araması rica edilir. Müşteri Onayı alınamayan Halılar Servise verilmez. Taşıma esnasında, hijyen ve güvenlik kurallarına riayet edilmektedir. Ayrıca, Teslimata dair Program üzerinden SMS gönderilerek Müşteri bilgilendirilir. Ödeme Nakit Olarak Alınmaktadır.

Servislerimiz; Öğleden Sonra Fabrikadan çıkış yaparak belirlenmiş bir root dahilinde alım ve teslimat işlemi gerçekleştirilmektedir. Özel zaman kısıtları bulunan Müşterilerimize imkanlar dahilinde görüşerek yardımcı olunmaya çalışılmaktadır.

NOT: En geç 1 Ay içerisinde Teslim Alınmayan Ürünlerden Firmamız Sorumlu Tutulamaz.

Ürünleriniz Size Teslim Edilirken, Halı Metrekare, Fiyat ve Toplam Tutarını  gösteren  HESAP EKSTRESİ verilmektedir.  Lütfen bu belgeyi almadan Ödeme Yapmayınız.

SİZLERE DAHA KALİTELİ VE PRATİK HİZMET EDEBİLMEK İÇİN

LÜTFEN ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİZİ BİZE BİLDİRİNİZ.

 

Miraç Halı Yıkama  2012 - Tüm Hakları Saklıdır